Торт у Львові, торт на перше причастя,торт на хрещення,замовити торт у Львові, дитячий торт замовити у Львові, ювілейні торти, весільний торт замовити,весільний торт Львів,cake lviv

Торт книга,торт без мастики, торт з Пепою, торт з Єдинорогом, торт з Лол, торт з машинками, торт хот вілс,торт з потягом, торт з літачками, торт на 2 рочки для хлопчика,торт для дівчинки на 1 рік, дитячі торти у Львові


 

Замовити торт ви можете в телефонному режимі, за номерами вказаним нище

 

       Ціна торта –  360 гривень за 1кг,+ оздоблення (вартість залежить від складності в роботі) 

             

Мінімальна вага торта  2,5кг ..  Можлива похибка торта від 100 до 400 грам!

 

Всі  складні фігурки (такі як наприклад черепашки Ніньзя, фіксіки, Маша+міша,літачки,феї,люди,звірі і таке інше )та цукрові квіти оцінюються окремо.

 

 

Виконання замовлення здійснюється при наявності підтвердження замовлення передоплатою,(після того як повністю узгодженно начинку і дизайн) в розмірі 200гривень Замовник повинен обов'язково підтвердити замовлення за 5-7 днів, інакше воно автоматично анулюється!

 Тортик потрібно замовити заздалегідь за принципом «чим раніше, тим краще ...», але не менш ніж за 5-6 днів до святкування, інколи  кількість бажаючих перевищує мої можливості.

      Склад торта можна вибрати в розділі "начинки тортів". 

 Замовлення приймаються  на умові "самовивозу" 

 Торт обов'язково повинен зберігатися в холодильнику! 

 

 

Замовлення по телефону-  

0503706495 або 0982344141

Ірина (у Львові!)

При обговоренні зовнішнього вигляду замовлення я вислуховую побажання замовника, щоб Ви хотіли бачити на торті, на яку тему, яких героїв. Але конкретний дизайн торта я придумую сама з урахуванням Ваших побажань.

Торт забирає замовник за адресою який я повідомляю по телефону

Незалежно від внутрішнього складу торта, він покривається тонким (3мм) шаром цукрової пасти (мастики). Мастика легко відділяється від торта - деякі її їдять, деякі сприймають просто як красиву упаковку смачного вмісту.На 1кг торта йде приблизно 100-130 грам мастичного покриття.А саме оздоблення у вигляді фігурок та мастичних деталей, важкі.

 

У їстівних фігурках і квітах можуть міститися зубочистки і кондитерський дріт.

 


Якщо ви хочете зробити дитині радість то прошу у галарею тортів для хлопчиків чи у галарею тортів для дівчаток.

А також у  моїй галареї великий вибір тортів-ляльок.

Якщо бажаєте торт на ювілей чи свято то прошу заходити і вибирати

Торти для чоловіків

Торти для романтиків і весілля