Торт у Львові, торт на перше причастя,торт на хрещення,замовити торт у Львові, дитячий торт замовити у Львові, ювілейні торти, весільний торт замовити,весільний торт Львів,cake lviv

Торт книга,торт без мастики, торт з Пепою, торт з Єдинорогом, торт з Лол, торт з машинками, торт хот вілс,торт з потягом, торт з літачками, торт на 2 рочки для хлопчика,торт для дівчинки на 1 рік, дитячі торти у Львові


 

Замовити торт ви можете в телефонному режимі, за номерами вказаним нище

 

       Ціна торта –  330 гривень за 1кг,+ оздоблення (вартість залежить від складності в роботі) 

              Весільні торти ціна   350грив за 1кг+оздоблення

 

Мінімальна вага торта  2,5кг ..  

Всі торти зі складними фігурками (такі як наприклад черепашки Ніньзя, фіксіки, Маша+міша,літачки,феї,таке інше )та цукровими квітами печу та оформляю від 3кг.

Можлива похибка торта від 100 до 400 грам!

Виконання замовлення здійснюється при наявності підтвердження замовлення передоплатою,(після того як повністю узгодженно начинку і дизайн) в розмірі 200гривень Замовник повинен обов'язково підтвердити замовлення за 5-7 днів, інакше воно автоматично анулюється!

 Тортик потрібно замовити заздалегідь за принципом «чим раніше, тим краще ...», але не менш ніж за 5-6 днів до святкування, інколи  кількість бажаючих перевищує мої можливості.

      Склад торта можна вибрати в розділі "начинки тортів". 

 Замовлення приймаються  на умові "самовивозу" 

 Торт обов'язково повинен зберігатися в холодильнику! 

 

 

Замовлення по телефону-  

0503706495 або 0982344141

Ірина (у Львові!)

При обговоренні зовнішнього вигляду замовлення я вислуховую побажання замовника, щоб Ви хотіли бачити на торті, на яку тему, яких героїв. Але конкретний дизайн торта я придумую сама з урахуванням Ваших побажань.

Торт забирає замовник за адресою який я повідомляю по телефону

Незалежно від внутрішнього складу торта, він покривається тонким (3мм) шаром цукрової пасти (мастики). Мастика легко відділяється від торта - деякі її їдять, деякі сприймають просто як красиву упаковку смачного вмісту.На 1кг торта йде приблизно 100-130 грам мастичного покриття.А саме оздоблення у вигляді фігурок та мастичних деталей, важкі.

 

У їстівних фігурках і квітах можуть міститися зубочистки і кондитерський дріт.

 


Якщо ви хочете зробити дитині радість то прошу у галарею тортів для хлопчиків чи у галарею тортів для дівчаток.

А також у  моїй галареї великий вибір тортів-ляльок.

Якщо бажаєте торт на ювілей чи свято то прошу заходити і вибирати

Торти для чоловіків

Торти для романтиків і весілля